Kumbaya, my lord, Kumbaya!

Alveryon - proč tu není (vysvětlení)

4. 11. 2009 16:41
Rubrika: Žvatlání

Byl jsem požádán Alveryonem, abych zde prezentoval jeho názor. Souhlasím s ním a tak nemám problém jej dát na svůj blog.

 

Nechal jsem se na signálech smazat z mnoha důvodů, jak jsem ale říkal Johanovi, nejvíce proto, že jsem nechtěl být spojován s některými uživateli, kteří sice mají podobné názory jako já, ale způsob jakým je hlásají se mi nelíbí. Vím sice že obsah je důležitější než forma a že lež zabalená sladce je horší než pravda zabalená v hrubé řeči,ale myslím, že způsobem jakým pravdu prezentují ji oddaluje od lidí a to je velká škoda... A v protikladu k tomuhle u mě stojí Johan a Hama. Dva uživatelé, kteří mě hrozně moc inspirovali, kteří vždycky byli plní trpělivosti a kteří neříkali: tak je to proto že to říkáme. Ale: tak je to, protože...(protože je to logické jen se podívej na tohle, nebo: píšeou to tady, a to by pro tebe mělo být závazné protože..a bylo to napsáno proto a proto.)
A proto nechápu proč byl Johan smazán. Nechápal jsem už proč se mu nezobrazovaly přízpěvky(s odůvodněním že se články neshodují s tím co chtějí předkládat signály..)ale tohle mi přijde opravdu bezdůvodné, znám team signálů osobně a opravdu si nedokážu představit proč to uděli.

a znovu: většina těch co byli smazáni si za to může částečně sama, opravdu to často(z mého subjektivního pohledu) přeháněli, a myslím že kdyby se jim dařilo zachovávat laskavost jakou mají johan a hama tak by dokázali daleko více(jen Johan toho dokázal dost).

Opravdu mě mrzí to co se stalo, protože znám obě strany a obě mi jsou sympatické. Team signálů odvadí hodně práce a hodně dobré práce, v tomto případě ale zastávám stanovisko, že udělali velku chybu, která bude na škodu. Je to nespravedlivé, Johan se vždycky až křečovitě snažil držet v mantinelech pravidel.

dalším smazaným je cinik. Vím že poselední dobou čáru překročil, ale když zvážím co udělal na signálech práce...opravdu mají být signály čisté od jiných názorů?
Alveryon

Sdílet

Komentáře

floweret Smazání těchto uživatelů považuji za krok zpět.. Ačkoli se s nimi ve většině názorů neshoduji, považuji za nutné se vymezit (aspoň tady) proti takovému "pálení čarodějnic"... nebo "osekávání hran", chcete-li..<br />
Ono se to jistě snadno říká, ale myslím, že to mohlo jít i jinak... :(

strýc TO NENI KROK ZPET, TO JSME SE VRATILI DO STREDOVEKU, DIKY TEM CHYTRYM HLAVAM CO TO TAM VEDOU, JE TO OSTUDA A VYSMECH, TED KDYZ MAME 20 VYROCI SAMETOVE REVOLUCE, TAK S TIM TADY ZACINAJI, NO ASPON VIME CO DELALI RODICE TYMU SIGNALU PRED ROKEM 1989 A ONI V TOM TED USPESNE POKRACUJI.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio