Kumbaya, my lord, Kumbaya!

Stížnost na chování (lekce z byrokratštiny)

6. 11. 2009 0:52
Rubrika: Žvatlání

Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodnul bojovat za čisté signály, jako mnoho jiných pohoršených uživatelů, byl jsem nucený sepsat následující zprávu. Pevně věřím, že se RT postaví čelem k problémovým uživatelům, co osočují lidi a dělají dusno na serveru.

Salve,
chtěl bych na základě II/11b a IV/5g (kde nejsou vyjmuty komentáře) nahlásit porušování pravidel II/2a, II/10d a II/10e. Vzhledem k bodu II/8 pevně věřím, že se tímto bude RT zaobírat a že mi RT pošle alespoň vyjádření k této mé zprávě, protože mlčení nepovažuji za naplnění bodu II/11a.
Věřím, že zveřejnění této zprávy nebude považováno za porušení pravidla V/1 protože toto je pouze oznámení, nikoliv "komunikace ohledně dodržování Pravidel".

Jedná se o tento příspěvek:

Frankie-33 6. 11. 2009 0:18

Honza17: prestan plivat špínu prosím.

Blog jsem si nechal smazat ano. Nikoliv pateticky.
S vizem nevychazim, to je pravda. Blog co jsem presunul ma cca 30tisic přečtení a to není málo.... Rozhodne si to nezaslouží, aby se kvůli tomu nejaka nula a nýmand, který si blog pro jistotu nezaložil, do mě obouval.
Možná jsi ukřivděný, možná máš problém s vlastní identifikací a nevíš zda být katolík či protestant... Přestaň však své problémy a deprivace ventilovat na mě. Dík

V Kristu,
Pavel Duchan

DODATEK: Mám povolení parafrázovat odpověď majkiii za RT. Tak tedy:

"Uživatel Frankie-33 byl upozorněn, aby si své urážky a hodnocení druhých nechal pro sebe. Je pouze na Frankie-33, jestli toto upozornění poslechne, za to RT nezodpovídá, nicméně v případě že ne, jsou připraveni použít jiná řešení."

Sdílet

Komentáře

Terrence čisté prádlo, čistá uniforma, čisté signály, čistá rasa.... Die saubere ... ! Ehm, to jsou ty asociace...

monísek Navrhuju Papeho na "čistitele" sinálů! ;)

monísek pardon... signálů

strýc Je to hnus co se tady posledni dobou deje, stydim se za signaly...

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio