Kumbaya, my lord, Kumbaya!

Pochod pro život - pozvánka

12. 3. 2010 11:35
Rubrika: Žvatlání

Byl jsem požádán, abych upozornil všechny zájemce na dvě akce - 20.3.2010 se v Praze koná Pochod pro život, z pozvánky lze vyčíst:

Zveme vás na Pochod pro život, který začne 20. března ve 14:15 u dominikánského kostela v Husově ulici v Praze. Smyslem pochodu je připomenout nespravedlivý zákon o umělých potratech, jehož vinou zemře každý rok 25 tisíc dětí před narozením a stejný počet matek je zraněn. Průvod projde na trase Husova ulice, Staroměstské náměstí, Ovocný trh a Václavské náměstí, kde bude nejpozději v 16 hodin ukončen.

Tato akce je především modlitebně zaměřená, proto budou pro zájemce připraveny malé dřevěné kříže symbolizující utrpení i naději nenarozených dětí. Vlastní transparenty respektující charakter akce jsou vítány.

Pochodu pro život bude předcházet od 9 hodin dopoledne konference "Pasti umělého oplození" (viz. http://is.gd/9XGdB, nutná registrace) a od 13 hodin mše svatá v kostele sv. Jiljí. Účast na konferenci, mši svaté i vlastním Pochodu přislíbil salcburský světící biskup Andreas Laun.

Druhá akce je odjezd autobusu z Českých Budějovic:

Odjezd 20. března 2010 v 9:00 z Českých Budějovic, předpokládaná trasa povede přes Strakonice a Písek. Po Pochodu pro život cesta zpět.

Cena 280,- Kč za osobu (při cestě z Budějovic, na kratší trase po domluvě), pro studenty, důchodce a rodiny s dětmi je možné domluvit slevu.

Kontakty:
Ignác Pospíšil (ignac.pospisil@centrum.cz; 775 048 413)
P. František L. Juchelka (děkanství České Budějovice; 776 141 827)

Sdílet

Komentáře

Lenochod Na pochod bych moc ráda jela, ale nevím jestli mi to vyjde.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio